Про компанію

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 032.ua

Хочете навчитися танцювати?!

Саме зараз триває набір в школу танцю! Запрошуємо всіх бажаючих!

Танцювальний клуб «Едельвейс» пропонує послуги професійних хореографів-танцюристів у Львові, які мають великий досвід підготовки спортсменів різних рівнів і спеціалізуються у своїх напрямках. Вони поможуть Вам реалізувати Ваші найбільш яскраві ідеї і зроблять процес навчання легким і приємним. Танець – це таємна мова душі. Тіло ніколи не бреше, рух тіла людини – це слово, вимовлене душею.

Все наше життя – це танець, часом воно може бути повне самотності, одноманітності, і тільки на паркеті ми можемо перевтілитися в казкових королів і принцес….

Наше завдання - розкрити і підкреслити його неповторність

Ми навчимо танцювати всіх і кожного!

Східні танці

belly dance та ультрамодний сучасний напрямок трайбл

Східний танець (танець живота)

Це чарівна сила красоти жіночого тіла і душі, одне із найбільш вражаючих видовищ, котре поєднує ритміку і пластику, граціозність і сексуальність.

Заняття східним танцем покращує гнучкість, осанку, природну пластику. Східний танець міняє жінку як зовнішньо, так і внутрішньо.

Танець живота дарує жінці не тільки тонку талію, округлі бедра, пружні сідниці, підтягнутий живіт, але і граціозну ходу, сексуальність, загадковість східної жінки. Разом з лишніми кілограмами зникають комплекси, поганий настрій. Заняття в групі однодумців дозволяють знайти нових друзів. Заворожуюча східна музика вселяє радість, оптимізм, бажання бути гарною, ніжною, любимою.

На наших заняттях Ви можете оволодіти базовою технікою, освоїти основні прийоми східного танцю («вісьмірки», «хвилі» та рухи живота, сідниць , бедер, різноманітні тряски).

Попробуйте станцювати східний танець з шаллю, шаблею, сагатами, канделябром – ефект буде неймовірний. Східний танець зробить Вас королевою будь-яких вечірок.

Про компанію, фото-1

Сучасні танці

Останнім часом користується великою популярністю сучасний танець. Хоча зовсім недавно ми навіть не підозрювали, що існує така різноманітність сучасних стилів і напрямків:

Танці вулиць (STREET DANCE)

Ці танці зародились на багатолюдних вулицях мегаполісів, бурно увійшли в життя підлітків і впевнено зайняли свою нішу в сучасному танцювальному мистецтві. Вважається, що існує дев’ять основних напрямків street dance, із яких чотири най глобальніші – це реп, диско, техно і брейк-біт. Ці напрямки виникли на основі музики, в якій вони тісно між собою зв’язані. Коли появився новий напрямок в музиці, народився і відповідий йому танець. Кожен танець має характерні рухи, свою техніку і манеру виконання, які використовуються в даному стилі.

ХіП-ХОП (HIP-HOP)

Хіп-хоп є найбільш популярним масовим танцем. В перекладі Хіп-хоп означає стрибок-скок, рухи мають вільний характер.

Електрік-бугі (ELECTRIC BOOGIE)

Це напрямок заснований на електронній музиці. Рухи гострі, електричні, включають ізоляцію, рухи робота, елементи хвилі, мультиплікація, удар струмом, ходьба, маріонетка.

ДИСКО (DISCO)

Це танцювальна музика, призначена в першу чергу для дискотек. Рухи швидкі, гострі, корпус вертикальний. Танець жвавий, рухливий, багато поворотів, і піруетів.

Про компанію, фото-2

Бальні танці

Європейська програма:

  • повільний вальс , танго, віденський вальс, фокстрот, квікстеп
  • Латиноамериканська програма:
  • самба, ча-ча-ча, румба, пасодобль,джайв

Різновид парних танців, упорядкованих та кодифікованих для спортивних змагань. Спортивні танці визнаються Міжнародним олімпійським комітетом у якості кандидата в олімпійські види спорту. Поряд із спортивним аспектом бальні танці мають також соціальне значення, оскільки їх танцюють у всьому світі для розваги й задоволення і широко використовують в сценічному мистецтві: в театрі, кіно, на телебаченні.

В широкому розумінні бальним танцем можна назвати будь-який розважальний танець, який можна танцювати на балах, у танцювальних залах чи салонах. Однак із організацією мережі танцювальних змагань, цей термін набув вужчого, специфічного значення. В цьому вужчому значенні до бальних танців відносять танці, визнані міжнародними танцювальними організаціями або місцевими організаціями в окремих країнах.

Міжнародні змагання з бальних танців поділяються на дві програми: стандартну і латиноамериканську, до кожної з яких входять по п'ять танців: вальс, віденський вальс, фокстрот, квікстеп та танго до стандартної програми, самба, румба, ча-ча-ча, пасодобль та джайв до латиноамериканської програми.

Про компанію, фото-3 Про компанію, фото-4

У нас викладають професійні львівські хореографи, саме вони допоможуть Вам відкритися, перемогти всі комплекси і відчути надзвичайне задоволення від танцю!!!

Ми в мережі